Günde sadece 15 dakikada bel ölçünüzü düşürün

Günde sadece 15 dakikada bel ölçünüzü düşürün

Sadece birkaç kilo vermekle kalmayıp, aynı zamanda daha küçük bir bel ve daha düz bir karın almak ister misiniz? Daha feminen bir formun nasıl elde edilebileceğini ve esnek kalem elbiselerinin nasıl giyilebileceğini merak ediyor musunuz? Kas koymadan tonlanmak mı istiyorsun?

Midenizi düzleştirmek için yapılan birçok egzersiz kaslarınızı geliştirmeyi amaçlamaktadır ve bu nedenle belinizi daha geniş hale getirir, bu da bazen amacınız olmayabilir.

Bu nedenle, yeterince kas kurduğunuzu fark ettiyseniz ve şimdi belinizin boyutunu azaltmayı planlıyorsanız, aşağıdaki ipuçları sizin için yararlı olacaktır. Tek ihtiyacınız olan basit bir ekipman parçası!

Belinizi azaltmanın en kolay ve en hızlı yolu bir çember kullanmaktır! Günde sadece 15 dakikalık çemberleme, sadece 10 günde inanılmaz sonuçlar elde etmenize yardımcı olacaktır.

Peki, bundan en iyi şekilde faydalanmak için doğru çemberin nasıl seçiliyor? Eğer acemiyseniz ve daha önce hiç denemediyseniz, 1 kg ağırlığındaki köpük dolgulu bir çembere gidin. Vücudunuzun ertesi gün nasıl tepki verdiğini görmek için ilk gününüze 5 dakikalık bir egzersizle başlayın. Vücudunuz ertesi gün biraz ağrıyorsa veya ağrıyorsa endişelenmeyin, bu seanslara 3-4 gün içinde alışırsınız.

Eğlenceli bir aktivite yapın! Egzersiz yaparken TV izleyebilir veya müzik dinleyebilirsiniz. Kasnak, vücudunuzun hangi kısımlarının bağlı olduğuna bağlı olarak yaklaşık 100-150 kalori yakar. Hooping aynı zamanda aktif bir stres atma şekli olarak da çalışır ve meditasyon kadar güçlü olabilir. Ek olarak, hula hooping, çekirdeğinizdeki kas tonusunu dengeler.

Daha iyi sonuçlar elde etmek için, kasnağı germe egzersizleri ile tamamlayın. Ek olarak, egzersiz yaptığınız her gün, günde en az 2 litre su tüketmeye çalışın ve sindirim sisteminizi temizleyecek ve düz bir karın elde etmenize yardımcı olacak yeşil sebzelere ve meyvelere odaklanın. Çoğu durumda şişkinliğe ve hazımsızlığa neden olan süt ürünlerinden uzak durmaya çalışın.